Holistiline teraapia

Mis on holistiline teraapia?

Holistilise teraapia seansside läbitegemine võib olla elumuutev kogemus. See on abiks neile, kellel on probleemid, kui ka neile, kes muidu elus hästi hakkama saavad, kuid tunnevad, et midagi on justkui puudu. Elus on kõik olemas, kuid siiski on õnne ja rahulolu sellest kõigest hoolimata vähe. Iseenda sisse vaatamine aitab leida elule sügavamat mõtet ja võimalusi, kuidas ise õnnelikum olla. Kui inimene leiab rahu, armastuse ja harmoonia enda seest, siis hakkab seda rohkem olema ka maailmas tema ümber. Holistilise teraapia piirid on laiad – teraapiast enesearenguni.

Kuidas holistilist teraapiat tehakse?

Holistiline maailmakäsitlus keskendub inimesele kui tervikule.

Holistiline teraapia läheneb igale inimesele terviklikult ja personaalselt. See tähendab, et keha, hing ja vaim moodustavad terviku. Seega on füüsilised haigused väga tihedalt seotud inimese psüühikaga (mõtete, käitumismustrite, uskumustega) või saanud alguse lapsepõlvetraumadest või suguvõsa mustritest. Holistilises teraapias töötatakse kõigi eelpool nimetatutega, läbi mille saab võimalikuks keha ja vaimu harmoonilisem koostöö.

Holistilise teraapia alus on kvantfüüsiline maailmapilt – kõik on kõigega seotud.

Kõik mis Sinu elus on, oled Sa ise oma ellu kutsunud – teadlikult või alateadlikult. Ja ainult Sina saad oma elu muuta. Mõtted ja sisetunne, millega elad, on Sinu enda looming, seega teadvustades nende algpõhjuseid on võimalik Sul kõigest mittevajalikust vabaneda ning teha “suurpuhastus” oma elus.

Samuti pole ükski lähedane inimene meie ellu tulnud juhuslikult – kõikidega on seotud mingi kindel õppetund. Holistiline teraapia aitab näha ja mõista neid õppetunde ning seeläbi lähisuhteid harmoonilisemaks muuta. Muutes iseend, muutuvad ka Sinu suhted

Milline on holistilise teraapia tulemus?

Holistilise teraapia tulemusel:

Kellele on holistiline teraapia mõeldud?

Holistiline teraapia aitab Sind, kui Sa usud, et Sina vastutad oma elu eest ja vaid Sina saad oma elu rõõmsamaks ja rahuldustpakkuvamaks muuta.