Teenused

Biodünaamiline hingamine (vabastav hingamine) ja trauma vabastamise süsteem (BBTRS®), mis põhineb spetsiaalsete hingamismustrite kombineerimisel terapeutilise teadliku liikumisega, kehatöö tehnikate ning süvapingete vabastamisega.

Kraniosakraalteraapia

Biodünaamiline Kraniosakraalteraapia on sügav kehateraapia, mis põhineb kehale omaste terviseväljenduste kuulamises ja toetamises, et taastada kehas tervise ja sisemise tasakaalu, heaolu seisund ja vabaneda stressist.

Naiselikkuse nõustamisel kasutame üksühele nõustamist ja peegeldust, et anda Sulle vajalikke nõuandeid, tööristu ja lähenemisi, mis aitavad sul leida naiselikkust iseenda, luua paremaid suhteid ja armastada end. Teeme meditatsioone, harjutusi, mis aitavad hoida ja tõsta energiat.

Coaching on protsess, mis aitab Sul saavutada oma eesmärke elus, karjääris, äris ja organisatsioonides. Coachingu käigus õpid parandama oma sooritusi ning tõstma oma elu kvaliteeti läbi erinevate harjutuste ja suunatud vestluste.

Kraniosakraalteraapia väljasõppes saad 5 mooduli jooksul õppida Kraniosakraalteraapiat kogenud õpetaja Chintan Veet’t käe all. Järgmine treening algab september 2024.

Holistiline teraapia on rännak iseendasse, et tervendada oma mineviku kogemusi ja alateadvuses peidus olevaid käitumismustreid ja programme, mis takistavad Sinu täielikku potentsiaali ja õnne. See on eneseareng ja oma kõigi osade vastu võtmine.

Panustan kogu hinge ja südamega

0 +
aastat kogemust
100 +
rahulolevat klienti